ART / Misc. paintings / Relief 6488648
nr 648 8648
RELIEF
plaster, Putto, 35x120, wear, damages.
Gips, Putto, 35x120
Condition: slitage, skador
300
SEK 1100
Monday July 19 2010
at 19:24:04
350 kr
1.000 kr
450 kr
800 kr